KONST / Litografier / Litografi 12702357
nr 1270 2357
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 79/250, Apotek. Motivet: 21x16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:00:35
26/8 19:18:29
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson